Wszystko na temat odzyskiwania danych

Gdzie po pomoc w razie utraty danych?

Utrata danych na dysku bez różnicy na rodzaj nośnika nie jest końcem świata. Tak jednak wyglądają pierwsze chwile, gdy spotyka nas tego typu sytuacja. Podpowiadamy, że nie wolno działać na własną rękę, gdyż to działanie, które może doprowadzić do poważniejszych uszkodzeń. Skuteczność firm działających w tej dziedzinie powinna wyznacznikiem działania dla każdego, kto spotka się z takim problemem.

 

Profesjonalna usługa odzyskiwania danych

 

Dzięki doświadczeniu, specjalistycznemu laboratorium, wiedzy oraz specjalistycznym metodom utrata danych w przypadku firm specjalizujących się tego rodzaju usługami nie stanowi problemu. Co więcej, polecamy usługę odzyskiwanie danych w Warszawie Mokotów świadczoną przez specjalistów, gdyż to firma z doskonałymi wynikami pod kątem skuteczności. A oto liczby, które najlepiej ją zobrazują:

• 89% w przypadku uszkodzeń logicznych
• 99% w przypadku uszkodzeń elektroniki
• 88% w przypadku uszkodzeń mechanicznych

A dokładniej nawet 15% skutecznie podjętych działań w przypadku odzyskania danych z telefonu po powrocie do ustawień fabrycznych.

 

Jakie kroki odzyskiwania danych?

 

W pierwszej kolejności należy przesłać nośnik danych do firmy. Jeśli chodzi o odzyskiwanie danych z telefonu komórkowego w Warszawie Mokotów to mieszkańcom miasta udostępnia się możliwość osobistego złożenia nośnika w punkcie przyjęć. Klientom spoza miasta oferowana jest usługa kuriera. Po dostarczeniu urządzenia firma dokonuje analizy dysku i podejmuje po konsultacji z klientem stosowne kroki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.